O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy OLEX – renomowanego dystrybutora materiałów budowalnych i wykończeniowych oraz profesjonalnych środków czystości.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednak obsługujemy wielu klientów nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale i z całej Polski. Z naszych usług korzysta bardzo dużo firm budowlanych także z miast takich jak Warszawa, Łódź, Kraków czy Wrocław.

Wszyscy cenią nas za bogaty asortyment produktów pochodzących wyłącznie od najlepszych producentów tego typu akcesoriów na rynku, m.in. firm EGGER, VTM, CS Synergy i UNILIN. Możemy się pochwalić już wieloletnim doświadczeniem. Dystrybucją wysokiej klasy materiałów budowalnych i środków czystości zajmujemy się już od wielu lat. Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów budowlanych do wykończenia podłóg.

Znajdą Państwo u nas m.in. różnego typu podkłady pod panele, a także podkłady na ogrzewanie podłogowe, panele podłogowe, płyty OSB oraz biurowe wykładziny dywanowe i wykładziny w płytkach.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Jesteśmy w stanie zagwarantować ich wysoką jakość oraz oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie znajduje się też szeroki wybór chemii do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty zostały stworzone z myślą o usuwaniu silnych zabrudzeń nawet z trudno zmywalnych powierzchni, takich jak fugi, kafelki, linoleum, a także powierzchnie metalowe, szklane i drewniane. Oferujemy profesjonalne środki czystości od jedynie sprawdzonych producentów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.