Aluminiowe profile podłogowe

dealne dopracowanie każdego szczegółu realizowanej inwestycji jest bardzo ważne. Nie inaczej jest w przypadku wykonywania podłóg. W osiągnięciu idealnego stanu podłogi pomoże Państwu zastosowanie oferowanych przez nas profili podłogowych, które w znaczący sposób wpłyną na estetykę i trwałość wykonanej podłogi. Prezentowane poniżej profile podłogowe to najwyższej klasy materiały wykończeniowe wykonane z aluminium lub aluminium anodowanego.

Jakie są zalety aluminiowych profili podłogowych?

Obecnie na rynku mogą Państwo znaleźć profile aluminiowe wykonane z różnego rodzaju materiałów. Najbardziej cenione przez specjalistów są jednak profile podłogowe wykonane z aluminium lub aluminium anodowanego. Powodem, dla którego parkieciarze wybierają właśnie profile aluminiowe jest ich wysoka wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także zmiany temperatury, wilgotności oraz inne czynniki atmosferyczne. Jako że aluminium jest odporne na korozję, może być z powodzeniem stosowane także na zewnątrz budynków, w przestrzeniach otwartych. Proces anodowania aluminium dodatkowo jeszcze wzmacnia oferowane przez nas profile podłogowe oraz ma pozytywny wpływ na ich ostateczny wygląd. 

Szeroki wybór różnego typu profili podłogowych

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużo rodzajów profili podłogowych, które odpowiadają różnym potrzebom i mogą być z powodzeniem stosowane do wykańczania zarówno paneli podłogowych, jak i podłóg drewnianych. Znajdziecie u nas zarówno profile podłogowe gładkie, jak i profile podłogowe schodowe Egger, o różnej długości oraz w różnych możliwościach wykończenia.