Panele podłogowe

Panele podłogowe w ostatnich latach są najczęściej wybieranym rodzajem podłóg. Za ich popularnością stoją przede wszystkim niskie koszty zakupu, łatwość montażu oraz bardzo bogaty wybór tego typu elementów. Nasza firma zajmuje się hurtową dystrybucją paneli podłogowych. Z naszej oferty korzystają firmy budowlane nie tylko z Poznania, w którym mamy swoją siedzibę, ale z całej Polski.

Jakie są rodzaje paneli podłogowych?

W zależności od potrzeb oraz indywidualnego gustu, można wybrać panele podłogowe wykonane z różnych materiałów, w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Panele podłogowe idealnie się nadają także do wykonywania podłóg pływających. Do najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych rodzajów paneli podłogowych należą:

• Panele podłogowe laminowane – Dostępne w różnej klasie ścieralności oraz o różnej grubości, laminowane panele podłogowe są doskonałym wyborem do pokojów dziennych. Panele laminowane mogą występować w różnych wariantach kolorystycznych. Przede wszystkim mogą skutecznie imitować podłogi drewniane, dla niesprawnego oka będąc praktycznie nie do rozróżnienia od desek drewnianych.
​• Panele podłogowe winylowe – Przeznaczone są przede wszystkim do stosowania w pomieszczeniach, w których jest duża wilgotność. Winylowe panele podłogowe są eleganckie, trwałe, nie pęcznieją pod wpływem wilgoci, a przy tym są miłe w dotyku. Jest to idealny sposób na wykonanie podłogi w łazience lub w kuchni.