Profesjonalne środki czyszczące

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych środków czystości, które z pewnością staną się bardzo ważnym elementem na każdym placu budowy. Oferowane przez nas środki myjące umożliwią Państwu idealne przygotowanie realizowanego projektu do odbioru.

Charakterystyka oferowanych środków czyszczących

Wszystkie oferowane przez nas płyny i spreje to profesjonalna chemia budowlana, która została stworzona z myślą o poradzeniu sobie nawet z największym brudem i najbardziej uciążliwymi plamami. Wszystkie oferowane produkty mają odpowiednio dobrane składniki, które znacznie ułatwiają pozbycie się plam i brudu, a przy tym chronią czyszczone powierzchnie i zapobiegają ponownemu osadzaniu się na nich podobnych zabrudzeń.

W naszych katalogach produktów znajdą Państwo środki przeznaczone do usuwania brudu z różnych powierzchni, m.in. płyny do mycia podłóg drewnianych i paneli podłogowych, płyny do czyszczenia glazury i terakoty, płyny i spreje do czyszczenia wanien i innego rodzaju ceramiki sanitarnej. Za pomocą oferowanych przez nas środków można czyścić powierzchnie metalowe, powierzchnie szklane, powierzchnie drewniane, linoleum, tworzywa sztuczne oraz wiele innych. Oprócz tego oferujemy także profesjonalne środki czyszczące przeznaczone do usuwania różnych rodzajów zabrudzeń. Są to m.in. środki do czyszczenia plam z oleju, płyny do czyszczenia plam z zapraw i spoin czy środki grzybobójcze.
Wystarczy tylko dobrać odpowiedni środek czyszczący.